O NAS

O NAS

centrala

Sklep z perukami w Poznaniu

Rokoko Peruki Poznań to jedna z filii doskonale znanej na polskim rynku firmy perukarskiej, a mianowicie – Rokoko Hair Company. Działa ona w branży już od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom najwyższej jakości produkty, jakimi są przede wszystkim peruki syntetyczne oraz systemy wykonane z włosa naturalnego. Wszystkie one są w pełni bezpieczne dla osób noszących, wykonane są z hipoalergicznych materiałów, a ich zakup częściowo lub całościowo obejmuje refundacja NFZ (zależnie od ich ceny). Zapraszamy do jednego z naszych salonów jeżeli potrzebują Państwo porady, pragną Państwo nabyć produkt dla siebie lub dla kogoś bliskiego lub też – jeżeli potrzebują Państwo akcesoriów lub kosmetyków pielęgnacyjnych. Z przyjemnością Państwu w tym pomożemy!

Oddziały firmy Rokoko mieszczą się także w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie oraz Gdańsku.

Poznań jest niezwykłym miastem, dlatego też postanowiliśmy właśnie tutaj otworzy kolejną z filii salonów Rokoko. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby od razu po przekroczeniu jego progu poczuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Zaręczamy także, że o Państwa doskonałe samopoczucie oraz pełną satysfakcję ze świadczonych usług zadba zespół naszych profesjonalistów, posiadający ponadprzeciętną wiedzę oraz doświadczenie w temacie szeroko pojętych peruk. Synergia doskonałej obsługi oraz bogatego asortymentu dostępnych produktów z całą pewnością sprawią, że dołączą Państwo do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Poznańska filia Rokoko stawia przede wszystkim na różnorodność oraz pełną personalizację. Konsumenci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty uzyskają dostęp do ponad pięciu tysięcy różnorodnych peruk syntetycznych i naturalnych dostępnych w niewyobrażalnej wręcz ilości kolorów, stylów, grubości i długości. Warto także pamiętać, że po dokonaniu zakupu mogą Państwo w dowolnym momencie odwiedzić nasz salon celem poddania się zabiegowi stylizacji lub całkowitej zmiany obecnego stylu upięcia peruki. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby po pewnym czasie zmienić kolor produktu na taki, który będzie w pełniejszym stopniu odpowiadał Państwa preferencjom.

Niezwykle cieszy nas fakt, że w przeciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci peruki oraz systemy uzupełnień przestały być tematem wstydliwym, a klienci z własnej woli zgłaszają się do naszych ekspertów po poradę. Na przestrzeni ostatnich lat obsługiwaliśmy nie tylko osoby dobrze sytuowane, pragnące poeksperymentować ze swoim wyglądem oraz całkowicie zmienić swój wygląd zewnętrzny, ale także pacjentów oddziałów onkologicznych po przebytych zabiegach chemioterapii oraz osoby zmagające się z problemami zdrowotnymi lub uwarunkowaniami genetycznymi, z powodu których ich włosy nadmiernie się przerzedzają i wypadają, natomiast ich struktura znacznie odbiega od tej oczekiwanej. Popularność w branży zawdzięczamy nie tylko profesjonalnemu podejściu do powierzanych nam zadań, ale także w pełni dostosowanej do potrzeb naszych klientów ofercie. Co to oznacza? Nie muszą oni wybierać wyłącznie z kilku dostępnych modeli peruk lub systemów uzupełnień, a mogą zamiast tego w pełni spersonalizować produkt finalny, dobierając jego kolor, sposób upięcia, długość, czy też gęstość wedle własnego uznania. Nasi profesjonaliści są otwarci na Państwa sugestie i z przyjemnością podejmą się nietypowych projektów.

Gwarantujemy, że z naszego sklepu z perukami wyjdą Państwo usatysfakcjonowani, a nabyta peruka lub system uzupełnień będą Państwu służyć przez długie lata, zwłaszcza przy właściwej pielęgnacji!

Rokoko Peruki Poznań – najlepsze peruki w mieście

Sklep z perukami w Poznańiu mieści się przy ulicy Garbary 6 Poznań, dzięki czemu niezwykle łatwo do niego dotrzeć dowolnym środkiem transportu – czy to pieszo, komunikacją miejską, czy też autem. Od razu po przekroczeniu progu naszego salonu powita Państwa przyjemna atmosfera oraz fachowy zespół, który to w mgnieniu oka się Państwem zajmie. Nasi profesjonaliści wysłuchają Państwa potrzeb, przedstawią katalog dostępnych produktów, jak również przeprowadzą Państwa krok po kroku przez proces personalizacji peruki i składania zamówienia. Jako, że w branży działamy już od ponad dekady, zdążyliśmy poznać potrzeby oraz oczekiwania konsumentów i to właśnie z myślą o nich rozszerzamy oraz modyfikujemy nasze portfolio. Sprawiło to, że udało się nam osiągnąć pozycję lidera na rynku perukarskim, na którym wzorują się inne firmy pragnące zainteresować swoich klientów podobnymi produktami. Nie ukrywamy, że ogromnie nas to cieszy. Doskonale wiemy jak obsługiwać zarówno osoby poszukujące swojej własnej drogi i pragnące poeksperymentować ze swoim uczesaniem, jak również pacjentów zakładów onkologicznych, którzy to chcieliby znów poczuć się pięknie i młodo po przebytym zabiegu chemioterapii. Peruki syntetyczne jak i naturalne to tylko jedna z pozycji w naszym katalogu – możemy bowiem zaopatrzyć Państwa także w akcesoria oraz kosmetyki do pielęgnacji Państwa systemu, dzięki czemu będzie on Państwu służył o wiele dłużej bez konieczności renowacji lub wymiany na nowy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, towary z najwyższej półki oraz zniżki dla stałych klientów. Warto odwiedzać nas regularnie, bowiem co jakiś czas wprowadzamy do naszego asortymentu nowe pozycje, jako że stale staramy się podążać za najnowszymi trendami w branży perukarskiej i dostarczać konsumentom dokładnie takie produkty jakich potrzebują.

Co wyróżnia poznańską filię salonu Rokoko?

Jeżeli zdecydują się Państwo nawiązać z nami bliższą współpracę, mogą Państwo mieć pewność, że zaopiekują się Państwem prawdziwi profesjonaliści w branży, którzy to posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz wykształcenie pozwalające im na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz świadczenie usług doradczych odnośnie doboru i regeneracji peruk. Sklep z perukami odwiedzają regularnie nie tylko osoby, które zainteresowane są nabyciem nowego systemu uzupełnień włosów ale także stali klienci zainteresowani regeneracją raz zakupionego produktu oraz uzupełnieniem swojej domowej kosmetyczki o kosmetyki pielęgnacyjne i konserwacyjne. Niejednokrotnie wykazują oni także duże zainteresowanie naszym szerokim wachlarzem akcesoriów, a w szczególności – turbanami oraz gustownymi dopinkami. Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem nadmiernie przerzedzających się lub wypadających włosów, zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Poznaniu lub też do kontaktu telefonicznego i elektronicznego. Z radością pomożemy Państwu poradzić sobie z tą bolączką i sprawimy, że poczują się Państwo prawdziwie piękni i młodzi, tak jak miało to miejsce jeszcze zanim zaczęły występować pierwsze symptomy chorobowe. Jesteśmy wręcz przekonani, że w naszej ofercie coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wybredni konsumenci, jako że dysponujemy ponad tysiącem wzorów, kolorów, stylów upięcia oraz gęstości peruk, które dodatkowo mogą Państwo spersonalizować wedle własnych preferencji. Żaden inny salon nie zapewni Państwu tak ogromnego wyboru!

Perukarnia to synonim sprawdzonych produktów oraz materiałów pozyskiwanych wyłącznie od zaufanych dostawców. Nie ma tu mowy o chińskich podróbkach czy nienaturalnie wyglądających perukach wytwarzanych masowo! Decydując się na współpracę z nami otrzymają Państwo dostęp wyłącznie do najlepszych systemów na rynku, których elastyczność, podatność na stylizację, żywotność i wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne zapierają dech w piersiach. Warto w tym miejscu dodać także, że nie ograniczamy się tylko do obsługiwania przedstawicielek płci pięknej. W naszym asortymencie znajdą coś dla siebie także panowie, dzieci i osoby starsze. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i nie spoczniemy, dopóki klient nie wyrazi faktycznego zadowolenia produktem, który ma zostać dla niego wykonany. Po jego opracowaniu będą mieli Państwo także czas na przymiarki, dzięki czemu będą Państwo mogli zgłosić naszym pracownikom ewentualne zastrzeżenia lub poprosić o wprowadzenie dodatkowych modyfikacji. A wszystko to w przyjaznej i komfortowej atmosferze naszego salonu! Na naszą korzyść przemawia także lokalizacja i długie godziny pracy, co sprawi że nie będą Państwo mieli problemu ze złożeniem wizyty nawet w sytuacji, gdy na co dzień zmagają się Państwo z ogromem obowiązków lub są Państwo relatywnie zapracowani. Zapraszamy do nas także jeżeli potrzebują Państwo akcesoriów i kosmetyków, dzięki której wizualna jakość nabytego produktu jeszcze wzrośnie. W przypadku, gdy dany towar będzie niedostępny, na Państwa życzenie zostanie on zamówiony i będzie gotowy do odbioru w przeciągu kilku następnych dni! Serdecznie zapraszamy!